SilverLotus Mt2
SilverLotus Mt2
SilverLotus Mt2
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomePortalGalleryLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Bomba Raw !!!!!!!!!!!!!!!!

Go down 
AuthorMessage
Admin
Admin
Admin


Posts : 15
Points : 112
Reputation : 2
Join date : 12/12/2010

Bomba Raw !!!!!!!!!!!!!!!! Empty
PostSubject: Bomba Raw !!!!!!!!!!!!!!!!   Bomba Raw !!!!!!!!!!!!!!!! EmptyFri Dec 17, 2010 2:06 pm

MVP a plecat din companie.
Fostul Campion al Statelor Unite era nemultumit de multe luni de cum ii merge in WWE si multe surse din preajma lui spuneau ca MVP cauta lucruri de facut pentru viitor in afara WWE-ului.
Imediat dupa ce aceste lucruri au fost dezvaluite pe mai multe site-uri de wrestling, inclusiv pe www.wrestlingfan.ro, MVP a negat si a spus ca se simte bine. Acest lucru a fost insa numai o ultima incercare a lui de a reusi in WWE.
Se pare ca nu a fost cazul, WWE-ul anuntand astazi pe site-ul companiei ca MVP nu mai este in WWE.
Nu se stie daca MVP doreste sa ajunga in TNA sau in alte companii de wrestling sau se retrage de tot. Cert este ca timp de 90 de zile nu va putea sa lupte pentru TNA.
Iata ce a scris MVP pe Twitter: "Cu totii avem multe vise. Realizarea unuia dintre ele te opreste din realizarea altuia. Deciziile trebuie sa fie bine gandite. Nu trebuie sa va alarmati. Nu am fost concediat. Am cerut sa fiu eliberat de contract si mi-a fost respectata dorinta. Am simtit ca este momentul sa reimpospatez lucrurile!"

Back to top Go down
http://lotusul.omgforum.net
 
Bomba Raw !!!!!!!!!!!!!!!!
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
SilverLotus Mt2 :: Your first category :: Altele :: Wrestling WWE-Raw,TNA,SmackDown-
Jump to: